Szkolenia i konferencje

Droga do tanich Mazur  
Bogusze.pl znajduje się w niedalekiej odległości od drogi krajowej stanowiącej początek Mazur.  Pozwala to na szybki i dogodny dojazd z położonego blisko Białegostoku, Łomży, Warszawy.   
Nasz ośrodek położony jest w zaciszu lasu na pograniczu województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego.  Szkolenia w ośrodku nad  pierwszym  jeziorem  Mazur to ekonomiczna  atrakcja dla prelegentów i słuchaczy. To niepowtarzalne miejsce na organizację konferencji, szkoleń, bankietów oraz wesel. Wielu naszych Gości zdecydowało się uczcić ważne życiowe chwile i celebrować niezwykłe momenty w kunsztownych wnętrzach naszych sal.

Szkolenia dla 100 – 200 osób. Nocleg dla 45 osób.  

Dysponujemy dwiema salami konferencyjno-bankietowymi o pojemności od 100 do 200 osób. Mamy doświadczenie  w organizowaniu dużych imprez oraz konferencji do 200 osób. W czasie konferencji oferujemy przerwy kawowe, a po wcześniejszym uzgodnieniu lunch i kolacje.

Szkolenia pod Namiotem

W okresie letnim możemy organizować szkolenia w namiocie. Zadaszona, biała konstrukcja namiotu  położona 20 m od linii brzegowej jeziora –  pomieści nawet 200 osób.  Z bezpośrednim noclegiem przewidzianym tylko dla 45 osób.

System parawanów pozwala elastycznie dostosować przestrzeń sali konferencyjnej do specjalnych wymagań szkolenia.  

  • sala bankietowa ok. 100 m2
  • namiot o powierzchni 300m2
  • możliwość dzielenia  sali dzięki systemowi parawanów

Tu można się wyciszyć…  

Sale konferencyjne zostały przygotowanych z myślą o szkoleniach, konferencjach, prelekcjach, spotkaniach biznesowych i wykładach. W naszym cichym ośrodku, łatwo skupić się na merytorycznych założeniach, oddzielić od zgiełku spraw miasta. Natura i Mazury pozwalają zregenerować siły, by lepiej wdrożyć przedstawiane treści.

W celu uzyskania szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu: +48 500 733 500 bądź poprzez e-mail: info@bogusze.pl