Oferta cateringowa Kompleksowa obsługa imprez okolicznościowych

Oferujemy kompleksową obsługę wszelkiego rodzaju imprez okolicznościowych, która obejmuje przygotowanie wspaniałych potraw, aranżację stołu i sali oraz wykwalifikowaną obsługę. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz wyposażeniu w profesjonalny sprzęt gastronomiczny. Jesteśmy w stanie obsłużyć imprezy w niemal każdej, nawet bardzo nietypowej scenerii. Naszym głównym celem jest stworzenie dla Waszych gości wyjątkowej, niezapomnianej atmosfery i wprawienie ich w dobry nastrój.

Catering indywidualny

Wesele 165-190 zł/os.
Chrzciny 80-100 zł/os.
Komunia 100 zł/os.
Stypa 35-40 zł/os.
Urodziny/imieniny 40-90 zł/os.
Wigilia 40-90 zł/os.

Catering firmowy

Bankiety i imprezy firmowe 40-120 zł/os.
Lunche i przerwy obiadowe 25-60 zł/os.
Pikniki 50-150 zł/os.
Posiłki regeneracyjne dla firm 13-18 zł/os.
Przerwy kawowe 15-32 zł/os.

Ślub jest ważnym i podniosłym dniem, przepełnionym szczęściem i radością. Wspomnienia tych chwil, na zawsze pozostaną w Waszej pamięci. Organizując przyjęcie w Mazurskim Ośrodku Szych , możecie mieć pewność, że ten dzień będzie niezwykły. Jesteśmy po ro aby pomóc zrealizować Wasze marzenia związane z tym wydarzeniem.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji, a nasz konsultant ślubny służy doradztwem i pomocą w każdej sprawie. Jeśli jesteście Państwo zainteresowani by poznać przykładowe menu weselne napiszcie do nas mail, a my podamy przykładowe menu.

Kontakt: +48 500-733-500 mail: info@bogusze.pl